Folgen(37)
-
Krevní pouto (S02E01)
-
Dívky (S02E02)
-
Janova láska (S02E03)
-
Staří přátelé (S02E04)
-
Dvojí život (S02E05)
-
Na scestí (S02E06)
-
Staré hříchy (S02E07)
-
Desetiboj (S02E08)
-
Mrtvým se nic nedaruje (S02E09)
-
Šmírák (S02E10)
-
Smrtící hra (S02E11)
-
Past (S02E12)
-
Pod asfaltem (S02E13)
-
Nehoda (S02E14)
-
Naslepo (S02E15)
-
Dobří sousedé (S02E16)
-
Milionářka (S02E17)
-
Jakub a detektivové (S02E18)
-
Hon na Gekkona (S02E19)
-
Štvanice (S02E20)
-
Horké zboží (S02E21)
-
Konec jedné kariéry (S02E22)
-
Poslední rande (S02E23)
-
Vražda na objednávku (S02E24)
-
Sebeobrana (S02E25)
-
Hadí doupě (S02E26)
-
Policistka (S02E27)
-
Lidský faktor (S02E28)
-
Mrtvola v bahně (S02E29)
-
Zloději (S02E30)
Besetzung
Luboš Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Monika Timková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyšehrad (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Semestr (2016) (Serie)
Daniel Červ
Beste Serien:
Mamon (2015) (Serie)
Mordparta (2016) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Sandra Černodrinská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život je hra (2018) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Radek Valenta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Sever (2019) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Pavel Nečas
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jitka Ježková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Ivan Lupták
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Jiří Bábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jiří Racek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Zdeněk Pecha
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Der Kampf um Schweres Wasser (2015) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Justin Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Jan Kačer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
David Máj
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Jiří Bartoň
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Jana Janěková ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Veronika Khek Kubařová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Karel Heřmánek ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Schatten der Mörder - Shadowplay (2020) (Serie)
Václav Šanda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Lukáš Jůza
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)