Regie:
Jiří BělkaDrehbuch:
Marie KubátováKamera:
Eduard LandischMusik:
Luboš FišerBesetzung:
Zdeněk Řehoř, Jaroslav Marvan, Stanislav Remunda, Jiří Němeček, Ilja Prachař, Petr Haničinec, Jiřina Šejbalová, Vlasta Chramostová, Stanislav Neumann, Zdeňka Černá, Josef Koza, Otto Šimánek (mehr)Besetzung
Zdeněk Řehoř
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cyrano z Bergeracu (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Dnes naposled (1958)
Jaroslav Marvan
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
U pokladny stál... (1939)
Škola základ života (1938)
Stanislav Remunda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Petroleumlampen (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Jiří Němeček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Rozčarovaní (1982) (Fernsehfilm)
Lokis (1986) (Fernsehfilm)
Waterloo (1967) (Fernsehfilm)
Ilja Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Petr Haničinec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Jiřina Šejbalová
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Láska jako trám (1967) (Fernsehfilm)
Vlasta Chramostová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Leichenverbrenner (1968)
Hrdinové okamžiku (1961) (Serie)
Bílá paní (1965)
Stanislav Neumann
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Der Brave Soldat Schwejk in Prag (1956)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Die stolze Prinzessin (1952)
Zdeňka Černá
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Válka vypukne po přestávce (1978) (Theateraufzeichnung)
Bude řeč o penězích (1988) (Fernsehfilm)
Madame Sans-Géne (1971) (Fernsehfilm)
Josef Koza
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Blutspuren (1969)
Der schwarze Peter (1963)
Otto Šimánek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vajíčko (1968) (Fernsehfilm)
Lebemänner (1969)
Die Erfindung des Verderbens (1958)
Oldřich Musil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (Theateraufzeichnung)
Das gestohlene Luftschiff (1966)
Zdena Salivarová-Škvorecká
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vom Fest und den Gästen (1966)
Das Ende einer Priest (1968)
Mučedníci lásky (1966)
Věra Nerušilová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod des schwarzen Königs (1971)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Hláska (1987) (Fernsehfilm)
Marie Pokšteflová
Beste Filme:
Světáci (1963) (Fernsehfilm)
Jaroslav Mareš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Fernsehfilm)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Václav Kaňkovský
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Auf dem Kometen (1970)
Der Phantastische Planet (1973)
Karel Houska
Österreich-Ungarn
Beste Filme:
Jako kníže Rohan (1983) (Fernsehfilm)
Král Krysa (1979) (Theateraufzeichnung)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vladimír Salač
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Charleyova teta (1969) (Theateraufzeichnung)
Škola základ života (1938)