Tschechien,
(2017–2018), 1 h 45 min
(Minutenlänge: 10–13 min)
Regie:
Milan ŠteindlerDrehbuch:
Robert GeislerBesetzung:
Tomáš Jeřábek, Pavel Liška, Pavel Šimčík, Halka Jeřábek Třešňáková, Michal Dalecký, Simona Babčáková, Milan Šteindler, Jakub Žáček, Marie Doležalová (mehr)Folgen(10)
-
Jelenovy parohy (E01)
-
Porno (E02)
-
Divočák (E03)
-
Dámská jízda (E04)
-
Mistrák (E05)
-
Loučení se svobodou (E06)
-
Velikonoce (E07)
-
Pytlák (E08)
-
Klokan (E09)
-
Narozeniny (E10)
Besetzung
Tomáš Jeřábek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Pavel Liška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Pavel Šimčík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Halka Jeřábek Třešňáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Michal Dalecký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Simona Babčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Milan Šteindler
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Jakub Žáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Marie Doležalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Karolína Vrbasová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)
Zdeňka Weisová
Beste Serien:
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)
Martina Žižková
Beste Serien:
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)
Jarka Sedláčková
Beste Serien:
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)
Ladislav Županič
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Lenka Andelová
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Marek Novotný
Beste Serien:
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)
Mariana Chmelařová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Komediograf (2003) (Serie)
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Věra Víchová
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jiří Fero Burda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Jana Tučková
Beste Serien:
Historky od krbu (1994) (Serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Krmelec U Muflona (2017) (Serie)