Regie:
Petr ZahrádkaKamera:
Miloslav HolmanMusik:
Andy ČermakBesetzung:
Robert Mikluš, Jiří Bartoška, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Marek Geišberg, Miroslav Donutil, Gabriela Marcinková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek (mehr)Folgen(13)
-
Zločin na poště (E01)
-
Zločin v penzionu (E02)
-
Zločin na farmě (E03)
-
Zločin v ordinaci (E04)
-
Zločin na hřišti (E05)
-
Zločin na tanečním parketu (E06)
-
Zločin na křižovatce (E07)
-
Zločin ve zkušebně (E08)
-
Zločin ve vlaku (E09)
-
Zločin v lese (E10)
-
Zločin v knihovně (E11)
-
Zločin v kostele (E12)
-
Zločin na svatbě (E13)
Besetzung
Bibiana Šimonová
Beste Serien:
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Rudyho má každý rád (2015) (Serie)
Jakub Sedláček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Petra Lorencová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vegani a jelita (2021) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Adam Ernest
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Sväťo Malachovský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Víťaz (2023) (Serie)
Mafstory (2006) (Serie)
Ivan Lupták
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Štefan Kožka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Roman Mrázik
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Zuzana Slavíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Anita Krausová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Kristína Svarinská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Osada (2021) (Serie)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Karol Čálik
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Naši synovia (1975) (Serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (Serie)
V tieni vlkov (1971) (Serie)
Peter Kadlečík
Beste Serien:
Tajné životy (2014) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Za sklom (2016) (Serie)
Viera Pavlíková
Slowakischer Staat
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Mesto tieňov (2008) (Serie)
Jakub Burýšek
Tschechien
Beste Serien:
Liga mužské moudrosti (2021) (Serie)
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Jakub Gogál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Víťaz (2023) (Serie)
Kuchyňa (2018) (Serie)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Michal Koleják
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Strážmistr Topinka (2019) (Serie)
Sestričky (2018) (Serie)
Ministri (2018) (Serie)
David Vaculík
Tschechoslowakei
Vanda Hybnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Volha (2023) (Serie)