Regie:
Filip RenčDrehbuch:
Josef KlímaKamera:
Karel FairaislBesetzung:
Jiří Dvořák, Simona Stašová, Tomáš Dianiška, Jaromír Nosek, Petr Janiš, Juraj Kukura, Zdeněk Dvořák, Lucia Siposová, Jan Hrušínský, Jaroslav Kuneš, Dita Kaplanová, Lenka Filipová-Kudelová (mehr)Folgen(3)
-
Zrozen bez porodu (E01)
-
Krutá nevěra (E02)
-
Užij si se psem (E03)
Besetzung
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Igor Ondříček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Gabriela Štefanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jan Grygar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Miloslav Maršálek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Petr Bláha Nejedlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ladislav Kolář
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Luboš Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Klára Apolenářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Tatiana Dyková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Okresní přebor (2010) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ján Jackuliak
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Hniezdo (2020) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Iva Frühlingová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vetřelci a lovci (2009) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Marek Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Boží mlýny (2021) (Serie)
Vetřelci a lovci (2009) (Serie)
Šárka Bilíková-Šildová
Beste Serien:
Vetřelci a lovci (2009) (Serie)
Okno do hřbitova (2011) (Serie)
Ulice (2005) (Serie)
Michal Slaný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Michal Dlouhý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Václav Jiráček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jana Stryková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Legends (2014) (Serie)
Jan Budař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Hana Holišová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)