Oběti
Regie:
Petr SlavíkDrehbuch:
Miroslav SovjákKamera:
Vladimír HolomekMusik:
Michal PavlíčekBesetzung:
Jaromír Hanzlík, Jitka Smutná, Sylvia Turbová, Johanna Tesařová, Alena Procházková, Vlastimil Zavřel, Oldřich Vlach, Pavel Nový, František Němec, Petr Kostka, Zdeněk Dušek, Ester Geislerová (mehr)Besetzung
Jaromír Hanzlík
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sylvia Turbová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nepokojná láska (1975) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Straty a nálezy (1974) (Serie)
Johanna Tesařová
Österreich
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Alena Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
František Němec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ester Geislerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Jiří Maria Sieber
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Kryštof Rímský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Marika Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Jakub Wehrenberg
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jindřich Hinke
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Povídky malostranské (1984) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Mária Dolanská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Daniel Dítě
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Besucher (1983) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (Serie)
Josef Beck
Beste Serien:
Oběti (1999) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)