Stopy života - Série 1 (2013) (Staffel)
Besetzung
Adriana Neubauerová
Beste Serien:
The Philanthropist (2009) (Serie)
Dokonalý svět (2010) (Serie)
4teens (2011) (Serie)
Veronika Khek Kubařová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Oldřich Vízner
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Simona Chytrová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hraběnky (2007) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Policajti z předměstí (1999) (Serie)
Ivana Andrlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
L'Affaire Dreyfus (1994) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Kristýna Badinková Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Marek Vašut
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Slow Horses - Ein Fall für Jackson Lamb (2022) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Die Elenden (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jan Kačer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tomáš Magnusek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Stopy života (2013) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Aleš Procházka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Duch (2022) (Serie)
Valentina Thielová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Miroslav Vladyka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Jitka Sedláčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Hana Seidlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Marian Roden
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Ladislav Frej st.
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Kateřina Macháčková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zirkus Humberto (1988) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)