Folgen(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Besetzung
Vilma Frantová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Až po uši (2014) (Serie)
Trpaslík (2017) (Serie)
Václav Knop
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Petr Pěknic
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Olga Želenská-Drápalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zákony vlka (2023) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Poslední oběť (2023) (Serie)
Petr Halíček
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Pan Tau (1971) (Serie)
Libuše Švormová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Petr Burian
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jaroslav Synek
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Václav Kopta
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Zbyšek Pantůček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmix (2020) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Barbora Mottlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Extraktoři (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Daniel Šváb
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Jitřní záře (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Marián Samek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zrádci (2020) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
Kristýna Zapletalová
Beste Serien:
Krejzovi (2018) (Serie)
Josef Polášek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Komediograf (2003) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Martin Charvát
Beste Serien:
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Anna Kotlíková
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Maharal - Tajemství talismanu (2007) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Martin Davídek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)