Staffel(2) / Folgen(114)
Besetzung
Radka Tesárková
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Marta Falvey Sovová
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Tomáš Karger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Oktopus (2023) (Serie)
Ondřej Pech
Tschechien
Beste Serien:
Světlu vstříc (2018) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Lukáš Typlt
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Tereza Sochorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Daniel Margolius
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hořký svět (2022) (Serie)
Hana Sršňová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (Serie)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Zdenka Procházková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Die Besucher (1983) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Jana Hermachová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Lékárníkových holka (1996) (Serie)
Třetí patro (1985) (Serie)
Ententýky (2012) (Serie)
Martin Sobotka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Helena Karochová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (Serie)
Tereza Nekudová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Radek Bár
Beste Serien:
Dáma a Král (2017) (Serie)
Dvojka na zabití (2021) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Robert Tyleček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Petr Reidinger
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Atentát (2015) (Serie)
Marta Hrachovinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Böhmisches Business (2000) (Serie)
Moonacre (1994) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Lukáš Král
Beste Serien:
Genius (2017) (Serie)
České století (2013) (Serie)
První republika (2014) (Serie)
Martin Ešpandr
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Bohéma (2017) (Serie)
Linka (2019) (Serie)
Jiří Konvalinka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Vodník (2019) (Serie)