Zdivočelá země - Série 3 (2008) (Staffel)
Regie:
Hynek BočanKamera:
Vladimír HolomekMusik:
Zdeněk BartákBesetzung:
Petr Pelzer (Erzähler), Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Jakub Zdeněk, Zbyněk Fric, Petra Špalková, Jan Teplý ml., Pavel Nový (mehr)Besetzung
Petr Pelzer (Erzähler)
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Martin Dejdar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Allein gegen die Mafia (1984) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jana Hubinská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Škriatok (1995) (Serie)
Jakub Wehrenberg
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Václav Chalupa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Charité (2017) (Serie)
Jiří Schmitzer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Oldřich Vlach
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Jakub Zdeněk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Zbyněk Fric
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Petra Špalková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Jan Teplý ml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (Serie)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Jiří Lábus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Česká soda (1993) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jaroslav Vlach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Matyáš Valenta
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Radim Kalvoda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Veronika Jeníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jana Polášková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
David Suchařípa
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Die Elenden (2000) (Serie)
České století (2013) (Serie)