Regie:
Jiří Sequens st.Kamera:
Josef HanušMusik:
Zdeněk LiškaBesetzung:
Vladimír Brabec, Rudolf Jelínek, František Němec, Miloš Willig, Ladislav Mrkvička, Vladimír Ráž, Josef Větrovec, Pavla Maršálková, Emil Horváth ml., Elo Romančík, Eva Sitta, Josef Langmiler (mehr)Folgen(10)
-
Pán ze Salcburku (S03E01)
-
Tatranské pastorále (S03E02)
-
Šťastný a veselý (S03E03)
-
Klauni (S03E04)
-
Štvanice (S03E05)
-
Studna (S03E06)
-
Rukojmí v Bella Vista (S03E07)
-
Poselství z neznámé země (S03E08)
-
Mimikry (S03E09)
-
Růže pro Zemana (S03E10)
Besetzung
Miriam Kantorková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Bronzová spirála (1988) (Serie)
Petr Štěpánek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Záhada hlavolamu (1969) (Serie)
Vlasta Vlasáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Haldy (1973) (Serie)
Příběhy všedního dne (1982) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
David Schneider
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jan Přeučil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Miloš Nedbal
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Vernunftehen (1968) (Serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Milan Sandhaus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Jaroslav Kepka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Antonín Molčík
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Ladislav Lahoda
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Die Tintenfische aus dem zweiten Stock (1986) (Serie)
Václav Švorc
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sanitka (1984) (Serie)
Nebezpečí smyku (1975) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Ota Sklenčka
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Marcela Martínková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Rozsudek (1970) (Serie)
Ladislav Trojan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Eva Klepáčová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Hamster im Nachthemd (1987) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Boříkovy lapálie (1972) (Serie)
Josef Němeček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Velitel (1981) (Serie)
Václav Bouška
Tschechoslowakei
Beste Serien:
My z konce světa (1975) (Serie)
Bezirksverwaltung der 'K' Prag (1982) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)
Jana Andresíková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Jiřina Bílá
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ein fideles Haus (1975) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Der junge Herr Vek (1970) (Serie)
Pavel Jiras
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Duhový luk (1972) (Serie)
Roky prelomu (1989) (Serie)
Die Kriminalfälle des Majors Zeman (1974) (Serie)