Regie:
Karel SmyczekKamera:
Petr PolákMusik:
Michal PavlíčekBesetzung:
Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Bára Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec (mehr)Folgen(13)
-
Příjezd (E01)
-
Dům (E02)
-
Odjezd (E03)
-
Maturita (E04)
-
Kozácká vodka (E05)
-
Koncert (E06)
-
Lom (E07)
-
Studio (E08)
-
Veselka (E09)
-
Nehoda (E10)
-
Poslední cesta (E11)
-
Konec světa (E12)
-
Všechno je jinak (E13)
Besetzung
Róbert Nižník
Beste Serien:
Herec (2020) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Marie Durnová
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Dlouhá míle (1989) (Serie)
Simona Babčáková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (Serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (Serie)
Alena Neumanová
Beste Serien:
Místo nahoře (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Místo v životě (2006) (Serie)
Zdeňka Sajfertová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Gagman (1987) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Zlá krev (1986) (Serie)
Jiří Knot
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (Serie)
Iveta Dušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Kosmix (2020) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Milan Šimáček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Vlastimil Zavřel
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Česká soda (1993) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Peter Varga
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ztracená brána (2012) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Magdalena Reifová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chaloupka na vršku (2006) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Jana Eyrová (1972) (Serie)
Josef Šebek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Saturnin (1994) (Serie)
Lorna Homoláčová-Vančurová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Pan Tau (1971) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Arnošt Goldflam
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Večery Analogonu (2002) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Hanuš Bor
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Tři králové (1998) (Serie)
Markéta Coufalová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Bohumil Vávra
Österreich-Ungarn
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Viola Zinková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (Serie)
Tři spory (1981) (Serie)
Kamarádi (1969) (Serie)
Martin Kolár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bakaláři (1972) (Serie)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (Serie)
Pražský písničkář (1997) (Serie)
Marek Dobeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)