Slunečná - Série 1 (2020) (Staffel)
Regie:
Libor KodadDrehbuch:
Jan DrbohlavKamera:
Jakub ŠevčíkBesetzung:
Barbora Jánová, Eva Salvatore Burešová, Eva Holubová, Václav Knop, Iva Hüttnerová, Norbert Lichý, Leoš Noha, Lucie Benešová, Karel Zima, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Filip Blažek (mehr)Besetzung
Barbora Jánová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Eva Salvatore Burešová
Tschechien
Beste Serien:
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Eva Holubová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Historky od krbu (1994) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Václav Knop
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Iva Hüttnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Největší z Pierotů (1990) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Norbert Lichý
Tschechoslowakei
Leoš Noha
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
MOST! (2019) (Serie)
Lucie Benešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nadměrné maličkosti (2004) (Serie)
Die Rückkehr der Märchenbraut (1993) (Serie)
Horákovi (2006) (Serie)
Karel Zima
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Marek Lambora
Tschechien
Beste Serien:
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Expozitura (2009) (Serie)
Malá velká liga (2023) (Serie)
Lukáš Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Okresní přebor (2010) (Serie)
Setkání s hvězdou (2011) (Serie)
Vinaři (2014) (Serie)
Filip Blažek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (Serie)
Maroš Kramár
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Alžbetin dvor (1986) (Serie)
Život bez konca (1982) (Serie)
Dana Batulková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jan Plouhar
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Lucie Polišenská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
České století (2013) (Serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Tereza Brodská
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Ota Jirák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Saturnin (1994) (Serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)