Regie:
Jaroslav SoukupKamera:
Vladimír HolomekMusik:
Zdeněk BartákBesetzung:
Ladislav Potměšil, Jaroslav Sypal, Ivan Gübel, Jana Synková, Petra Martincová, Miroslav Moravec, Václav Mareš, Rudolf Hrušínský ml., Simona Krainová (mehr)Inhalte(1)
The sequel to Jaroslav Soukup's crazy comedy. This coarse and absurd farce set in Prague's police academy loosely pick things up where the original left off and, once again, relies heavily on slapstick. In its best moments the movie makes room for the comic talents of star Ladislav Potměšil. (Verleiher-Text)
Besetzung
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Brouk v hlavě (2002) (Fernsehfilm)
Jaroslav Sypal
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lotrando und die schöne Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (Fernsehfilm)
Ivan Gübel
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Bumerang (1996)
Lebensborn - Gestohlene Liebe (2000)
Jana Synková
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (Theateraufzeichnung)
Petra Martincová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Den dobrých skutků (2001) (Fernsehfilm)
Byl jednou jeden polda (1995)
Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! (1997)
Miroslav Moravec
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Brakýři (1983) (Fernsehfilm)
Achtung, Visite! (1981)
Václav Mareš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (Fernsehfilm)
Das Geheimnis der Burg in den Karpaten (1981)
Rudolf Hrušínský ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Die Volksschule (1991)
Heimat, süße Heimat (1985)
Hráči (1983) (Theateraufzeichnung)
Simona Krainová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Viktor Vrábek
Beste Filme:
Hana Gregorová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vianočné oblátky (1977) (Fernsehfilm)
Radka Stupková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (Theateraufzeichnung)
Lékaři (1988) (Fernsehfilm)
O štěstí a kráse (1986) (Fernsehfilm)
Oldřich Navrátil
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dívčí válka (1991) (Theateraufzeichnung)
Všichni moji blízcí (1999)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Radim Kalvoda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (Theateraufzeichnung)
I ve smrti sami (2004) (Fernsehfilm)
Richard III. (2002) (Theateraufzeichnung)
Miroslav Nohýnek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední dopis (1973) (Fernsehfilm)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Signum laudis (1980)
Rudolf Hrušínský nejml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Touha (2011) (Theateraufzeichnung)
Krvavý román (1993)
Jan Hraběta
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (Theateraufzeichnung)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (Theateraufzeichnung)
Akt (1997) (Theateraufzeichnung)
Viktor Vrabec
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Filme:
Poslední motýl (1990)
Dvě z Paříže (1988) (Fernsehfilm)
Lyžař v parném létě (1984) (Fernsehfilm)
Eduard Pergner
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Niemand wird lachen (1965)
Ženu ani květinou neuhodíš (1966)
Svatba upírů (1993)