Regie:
Marie PoledňákováDrehbuch:
Marie PoledňákováKamera:
Jiří Krejčík ml.Musik:
Petr HapkaBesetzung:
Miroslav Macháček, Jiřina Jirásková, Jan Hartl, Martin Morávek, Jan Morávek, Roman Skamene, Vilma Cibulková, Kateřina Macháčková, Helena Růžičková (mehr)Besetzung
Miroslav Macháček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Das Tal der Bienen (1967)
Jiřina Jirásková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Lebemänner (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jan Hartl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Heimat, süße Heimat (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Martin Morávek
Beste Filme:
Vracenky (1990)
Kaspar Hauser (1993)
Dva lidi v ZOO (1989)
Jan Morávek
Beste Filme:
Vracenky (1990)
Laskavý divák promine (1994) (Serie)
Prinzessin Fantaghirò (1991) (Fernsehfilm)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Vilma Cibulková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Picasso (2008) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Poklad pana H. (1998) (Fernsehfilm)
Kateřina Macháčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Scapinova šibalství (1980) (Fernsehfilm)
Rusalka (1975) (Fernsehfilm)
Netopýr (1981) (Fernsehfilm)
Helena Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revizor (1971) (Theateraufzeichnung)
Lebemänner (1969)
Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (1973)
Uršula Kluková
Deutsches Reich
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Fernsehfilm)
Zdeněk Srstka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Amadeus - Director's Cut (1984)
Marek, reich mir die Feder! (1976)
Limonaden-Joe (1964)
Petr Kostka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Hamlet (1986) (Theateraufzeichnung)
Naši furianti (1983) (Theateraufzeichnung)
Das höhere Prinzip (1960)
Zdeněk Troška
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mňága - Happy End (1996)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Dva lidi v ZOO (1989)
Jana Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Přišel na večeři (1981) (Theateraufzeichnung)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Na útěku (2012) (Theateraufzeichnung)
Jaroslava Kretschmerová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Mit dem Teufel ist nicht gut spaßen (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Lauf, Ober, lauf! (1980)
Jiří Krampol
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Der Tod der herrlichen Rehe (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (Konzert)
Jitka Smutná
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Rok na vsi (1995) (Theateraufzeichnung)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Zdena Hadrbolcová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Wildschwein ist los (1983)
Die Herren Jungen (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Fernsehfilm)
Ladislav Mrkvička
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tažní ptáci (1983) (Fernsehfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (Theateraufzeichnung)
Das Attentat (1964)
Marta Sládečková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
A čo ja, miláčik? (1986) (Fernsehfilm)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (Fernsehfilm)
Ujo Váňa (1998) (Theateraufzeichnung)