Sestřičky Modrý kód
Regie:
Vojtěch MoravecDrehbuch:
Tomáš HořavaKamera:
David HahnBesetzung:
Sabina Laurinová, Saša Rašilov nejml., Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, Adéla Gondíková, Petr Vaněk, Daniela Kolářová, Jan Nedbal, Ondřej Rychlý, Sandra Nováková, Kristýna Frejová (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Saša Rašilov nejml.
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Napoleon (2002) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Adéla Gondíková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Petr Vaněk
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Smysl pro tumor (2024) (Serie)
Maria Theresia (2017) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Daniela Kolářová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Taková normální rodinka (1971) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vernunftehen (1968) (Serie)
Jan Nedbal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Ondřej Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Trapasy (2007) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Kristýna Frejová
Tschechoslowakei
Natálie Halouzková
Tschechien
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Špunti na cestě (2022) (Serie)
Amelie Pokorná
Tschechien
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Michaela Tomešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Terapie (2011) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Petr Ryšavý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Všechny moje lásky (2015) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Pavel Nový
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (Serie)
Kamil Halbich
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Miroslav Šimůnek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Crossing Lines (2013) (Serie)
Missing (2012) (Serie)
Přešlapy (2009) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)