Tschechien,
(2020–2021), 74 h 38 min
(Minutenlänge: 55–66 min)
Folgen(78)
-
Potřebuješ ochranku (E31)
-
Kdo se bojí na ples (E32)
-
Naďa klade past (E33)
-
Smíšené pocity (E34)
-
Krtek (E35)
-
Ženská řešení (E36)
-
Mafián vs. famílie (E37)
-
Mateřské znaménko (E38)
-
Máma z basy (E39)
-
V rámci možností (E40)
-
Kdo je tady hvězda? (E41)
-
Spravedlnost jako větrník (E42)
-
Nevěsta na útěku (E43)
-
Slova nejsou všechno (E44)
-
Zachraňte Lukáše Hartmana (E45)
-
Kvůli tobě (E46)
-
Chata je lék (E47)
-
Výtah, ledovec a klíčenka (E48)
-
Chaloupka strýčka Toma (E49)
-
Budeme jen kamarádi (E50)
-
Otec a matka (E51)
-
Neboj se a věř mi (E52)
-
Tři jména (E53)
-
Třetí koleno (E54)
-
Jizva krásné doktorky (E55)
-
Vakcína lží (E56)
-
Matka na scéně (E57)
-
Vůbec žádný plány (E58)
-
Volá Londýn (E59)
-
Faul na domácím hřišti (E60)
Besetzung
Hana Barcalová
Österreich
Beste Serien:
Docent (2023) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Martin Hujas
Tschechien
Jan Beneš
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Černá sanitka (2008) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
David Vaníček
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)
Marián Samek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zrádci (2020) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Doktor Martin (2015) (Serie)
David Žitník
Tschechien
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Modrý kód (2017) (Serie)
Milan Lorenzo Koritják
Tschechien
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Místo zločinu Ostrava (2020) (Serie)
Dmitrij Matus
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Tomáš Beneš
Tschechien
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Krejzovi (2018) (Serie)
Slunečná (2020) (Serie)
Zdeněk Janál
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bohéma (2017) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Nicolas Vyletal
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Tomáš Lněnička
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Poldové a nemluvně (2020) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Jan Březina
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
1. MISE (2021) (Serie)
Kristina Jelínková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Dobré zprávy (2022) (Serie)
Jan Parma
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Eliška a Damián (2023) (Serie)
Jan Kostroun
Beste Serien:
Die Elenden (2000) (Serie)
Útěk do Budína (2003) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Martin Novotný
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Denisa Sobolová
Beste Serien:
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Silvester Matula
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Kriminálka Anděl (2008) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Jan Sýkora
Beste Serien:
Přešlapy (2009) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (Serie)