Tschechien,
2021, 19 h 51 min
(Minutenlänge: 51–60 min)
Folgen(20)
-
Srdce v oblacích (E01)
-
Konec hry (E02)
-
Nebezpečné rande (E03)
-
Peníze nebo život (E04)
-
Moje duše, moje krev (E05)
-
Zmýlená neplatí (E06)
-
Smrtící láska (E07)
-
Těžký život celebrit (E08)
-
V kómatu (E09)
-
Na konci cesty (E10)
-
Závod s časem (E11)
-
Nikdo není sám (E12)
-
Na první dojem (E13)
-
Rodiče a děti (E14)
-
Jediné na čem záleží (E15)
-
Havárie (E16)
-
Nalezenec (E17)
-
Nákaza (E18)
-
Identita (E19)
-
Matky (E20)
Besetzung
Tereza Šaurová
Tschechien
Beste Serien:
TBH (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Anatomie života (2021) (Serie)
Svatava Hanzl Milková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Policie Modrava (2011) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Anatomie života (2021) (Serie)
Jaroslav Someš
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Das Kollier (1992) (Serie)
Případy podporučíka Haniky (1989) (Serie)
Taťána Schottnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Kde padají hvězdy (1996) (Serie)
Marek Dobeš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Schläfer (2019) (Serie)
Mariwan Majid
Beste Serien:
Specialisté (2017) (Serie)
Anatomie života (2021) (Serie)
Martin Petrůj
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Olo show (2020) (Serie)
Anatomie života (2021) (Serie)
Zdeněk Dušek
Protektorat Böhmen und Mähren
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Tisícročná včela (1983) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Robert Tyleček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Jaroslava Krpálková
Beste Serien:
Anatomie života (2021) (Serie)
Místo zločinu Plzeň (2015) (Serie)
Lucie Matoušková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Polda (2016) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Odznak Vysočina (2022) (Serie)
Michal Bednář
Beste Serien:
Doktor Martin (2015) (Serie)
Škoda lásky (2013) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Anna Kotlíková
Tschechien
Beste Serien:
Volha (2023) (Serie)
Maharal - Tajemství talismanu (2007) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Valentýn Pokorný
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Pan profesor (2021) (Serie)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (Serie)
Václav Krátký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oktopus (2023) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Martin Lédl
Beste Serien:
Anatomie života (2021) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Kryštof Kalhous
Beste Serien:
Pozadí událostí (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Anatomie života (2021) (Serie)
Jakub Jenčík
Tschechien
Beste Serien:
Zlatá labuť (2023) (Serie)
Pozadí událostí (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Petr Falc
Beste Serien:
Iveta (2022) (Serie)
Specialisté (2017) (Serie)
Aféry (2011) (Serie)
Jarek Hylebrant
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)
Polda (2016) (Serie)