Drehbuch:
Tomáš VávraKamera:
Jan FilipBesetzung:
Jakub Štáfek, Šárka Krausová, Jakub Prachař, Lukáš Vaculík, Ondřej Pavelka, Miroslav Hanuš, Jaroslav Plesl, Jiří Ployhar ml., Jakub Jenčík, Jana Kolesárová, Luisa Bábková, David Novotný (mehr)Besetzung
Jakub Štáfek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Devadesátky (2022) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Šárka Krausová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Periferie (2017) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Jakub Prachař
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Lukáš Vaculík
Tschechoslowakei
Ondřej Pavelka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Fernsehfilm)
Naši furianti (2006) (Theateraufzeichnung)
Miroslav Hanuš
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (Theateraufzeichnung)
Soudné sestry (2007) (Theateraufzeichnung)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Jaroslav Plesl
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Ochránce (2021) (Serie)
Jiří Ployhar ml.
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Jakub Jenčík
Tschechien
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Pozadí událostí (2022) (Serie)
Běžná selhání (2022)
Jana Kolesárová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Konec velkých prázdnin (1996) (Serie)
Luisa Bábková
Beste Filme:
Pozadí událostí (2022) (Serie)
David Novotný
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Oblomov (2002) (Theateraufzeichnung)
Teremin (2010) (Theateraufzeichnung)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Věra Hlaváčková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tři mušketýři (2002) (Theateraufzeichnung)
Job Interviews (2016) (Theateraufzeichnung)
Pes baskervillský (2018) (Theateraufzeichnung)
Ivana Chýlková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Das Erbe oder: Fuckoffjungsgutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (Theateraufzeichnung)
BrainStorm (2008) (Fernsehfilm)
David Prachař
Tschechoslowakei
Václav Svoboda
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Blboun (2001) (Theateraufzeichnung)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tomáš Havlínek
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Božena (2021) (Serie)
Václav Marhold
Tschechien
Beste Filme:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Burning Bush (2013) (Fernsehfilm)
Svatá čtveřice (2012)
Marek Salvet
Tschechien
Beste Filme:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Všetko alebo nič (2017)
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)
Jakub Děkan
Tschechoslowakei