Ordinace v růžové zahradě - Série 1 (2005) (Staffel)
Besetzung
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Třídní schůzka (2021) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Daniela Šinkorová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
O ztracené lásce (2002) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Ladislav Potměšil
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Alte Kriminalfälle (1968) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (Serie)
Veronika Jeníková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Panoptikum der Altstadt Prag (1987) (Serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (Serie)
Jitka Čvančarová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
MOST! (2019) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Tomáš Krejčíř
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Napoleon (2002) (Serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (Serie)
Arrowsmith (1997) (Serie)
Jiří Langmajer
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (Serie)
Petr Rychlý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Anča a Pepík (2017) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
David Prachař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Oliver Cox
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Josef a Ly (2004) (Serie)
Ivana Andrlová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Die Märchenbraut (1980) (Serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (Serie)
Der Fliegende Ferdinand (1983) (Serie)
Viktorie Čermáková
Tschechoslowakei
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Ivana Jirešová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
O mě se neboj (2022) (Serie)
Přízraky mezi námi (2000) (Serie)
Policie Modrava (2011) (Serie)
Vanda Károlyi
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Nevinné lži (2013) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Soukromé pasti (2008) (Serie)
Veronika Arichteva
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Spravedlnost (2017) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Hop nebo trop (2004) (Serie)
Alena Štréblová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Pavel Tesař
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Rapl (2016) (Serie)
Méďové na cestách (2013) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)