Drehbuch:
Rudolf MerknerKamera:
Martin SchinabekMusik:
David SolařBesetzung:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Martin Kraus, Jana Bernášková, Hana Vagnerová, Lucie Šteflová, Jaromír Nosek, Betka Stanková, Ondřej Veselý (mehr)Folgen(22)
-
Kuponová privatizace (S05E01)
-
Au-pair (S05E02)
-
Cibulkovy seznamy (S05E03)
-
Rozdělení republiky (S05E04)
-
Poslové víry (S05E05)
-
Fitness (S05E06)
-
Nová televize (S05E07)
-
Butik (S05E08)
-
Nehoda (S05E09)
-
Povodně (S05E10)
-
Nagano (S05E11)
-
Milénium (S05E12)
-
Squat (S05E13)
-
Dvojčata (S05E14)
-
Esemesky (S05E15)
-
Rakovina (S05E16)
-
Strach (S05E17)
-
Jardův pád (S05E18)
-
Cesta domů (S05E19)
-
Tsunami (S05E20)
-
Dobrý skutek (S05E21)
-
Něco končí, jiné začíná (S05E22)
Besetzung
Svatopluk Skopal
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
Veronika Freimanová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ochránce (2021) (Serie)
Kukačky (2021) (Serie)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Andrea Růžičková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Vojtek
Tschechoslowakei
Martin Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Devadesátky (2022) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Jana Bernášková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
sKORO NA mizině (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Chlap (2022) (Serie)
Hana Vagnerová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Herec (2020) (Serie)
Lajna (2017) (Serie)
Lucie Šteflová
Tschechien
Beste Serien:
Chlap (2022) (Serie)
Krev zmizelého (2006) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Jaromír Nosek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
České století (2013) (Serie)
Vyšehrad (2016) (Serie)
Betka Stanková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ondřej Veselý
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (Serie)
Eliška Křenková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Volha (2023) (Serie)
Jak si nepodělat život (2019) (Serie)
Braňo Holiček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Oběti (1999) (Serie)
Lucie Štěpánková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Ochránce (2021) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Matěj Hádek
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Mamon (2015) (Serie)
Ztracená brána (2012) (Serie)
Lukáš Křišťan
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Čapkovy kapsy (2011) (Serie)
Táta v nesnázích (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Veronika Malá
Tschechien
Beste Serien:
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ententýky (2012) (Serie)
Filip Antonio
Tschechien
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Sex O'Clock (2023) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Zdeněk Žák
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Rapl (2016) (Serie)
Co teď a co potom? (1991) (Serie)
Tomáš Měcháček
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Lajna (2017) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)