Modrý kód - Série 2 (2017) (Staffel)
Regie:
Jaromír PolišenskýKamera:
Filip SandersMusik:
Dominik RenčBesetzung:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, David Gránský, Kristýna Frejová, Sandra Nováková, Kateřina Brožová, Mojmír Maděrič, Filip Cíl (mehr)Besetzung
Sabina Laurinová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Bakaláři 1997 (1997) (Serie)
Marek Němec
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (Serie)
Roman Zach
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Nevinné lži (2013) (Serie)
Černí andělé (2001) (Serie)
Eva Podzimková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Sedm schodů k moci (2023) (Serie)
1864 - Liebe und Verrat in Zeiten des Krieges (2014) (Serie)
Kosmo (2016) (Serie)
Igor Chmela
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Die Verdächtige (2022) (Serie)
Svět pod hlavou (2017) (Serie)
Jiří Štěpnička
Großbritannien
Beste Serien:
Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (1989) (Serie)
Muž v pozadí (1995) (Serie)
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
David Gránský
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Kristýna Frejová
Tschechoslowakei
Sandra Nováková
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Bylo nás pět (1994) (Serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (Serie)
Kancelář Blaník (2014) (Serie)
Kateřina Brožová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Z hříček o královnách (1994) (Serie)
L'Affaire Dreyfus (1994) (Serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (Serie)
Mojmír Maděrič
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Kosmo (2016) (Serie)
Bakaláři (1972) (Serie)
Draculův švagr (1996) (Serie)
Filip Cíl
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Ďáblova lest (2009) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Docent (2023) (Serie)
Zdena Herfortová
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Labyrint (2015) (Serie)
Zdivočelá země (1997) (Serie)
Vojtěch Vovesný
Tschechien
Beste Serien:
Autobazar Monte Karlo (2015) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Neviditelní (2014) (Serie)
Adam Kraus
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (Serie)
Polda (2016) (Serie)
Vraždy v kruhu (2015) (Serie)
Jakub Štěpán
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Vzteklina (2018) (Serie)
Vyprávěj (2009) (Serie)
Jan Urban
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Vyprávěj (2009) (Serie)
Ohnivý kuře (2016) (Serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (Serie)
Roman Skamene
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (Serie)
Wasteland – Verlorenes Land (2016) (Serie)
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
Michal Roneš
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Případy 1. oddělení (2014) (Serie)
A Small Light (2023) (Serie)
Genius (2017) (Serie)
Václav Krátký
Tschechoslowakei
Beste Serien:
Oktopus (2023) (Serie)
Místo nahoře (2004) (Serie)
Dáma a Král (2017) (Serie)