Regie:
Vladimír BalkoMitwirkende:
Štefan Skrúcaný (Moderator), Ondrej Kandráč (Moderator), Tomáš Matonoha, Zuzana Norisová, Marián Miezga, Milan Ondrík, Michal Hudák, Lukáš Latinák, Lujza Garajová Schrameková, Róbert Jakab (mehr)Mitwirkende
Štefan Skrúcaný (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (Theateraufzeichnung)
Modrá ruža (1996) (Fernsehfilm)
Ondrej Kandráč (Moderator)
Tschechoslowakei
Beste Filme:
IMT Smile a Kandráčovci (2018) (Konzert)
Tomáš Matonoha
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Wilde Bienen (2001)
Probudím se včera (2012)
Zuzana Norisová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Sláva (2016) (Theateraufzeichnung)
Rebelové (2001)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Marián Miezga
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Idiot (2017) (Theateraufzeichnung)
Tak zle, ako sa len dá (2023)
Vojtech (2015)
Milan Ondrík
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Všetko za národ (2011) (Theateraufzeichnung)
Polnočná omša (2015) (Theateraufzeichnung)
Statky zmätky (2009) (Theateraufzeichnung)
Michal Hudák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Želary (2003)
Zdivočelá země (1997)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Lukáš Latinák
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Herec (2020) (Serie)
Občanský průkaz (2010)
Invalid (2023)
Lujza Garajová Schrameková
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Generál (2011) (Theateraufzeichnung)
Muzika (2007)
Immortalitas (2012)
Róbert Jakab
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Tolstoj a peniaze (2016) (Theateraufzeichnung)
Vojna policajtov (2024)
Ohne ein Wort zu sagen (2017)
Monika Absolonová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dracula (1996) (Theateraufzeichnung)
Pocta muzikálům (2017) (Konzert)
Malý princ (2018) (Theateraufzeichnung)
Martin Madej
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Dáma bez kamélie (2016) (Theateraufzeichnung)
Nesmrteľní (2010) (Serie)
Milan Junior Zimnýkoval
Tschechoslowakei
Martin Nahálka
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Jozef Mak (2021) (Fernsehfilm)
Nedodržaný sľub (2009)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (Fernsehfilm)
Sväťo Malachovský
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Len tak prišli (2013) (Theateraufzeichnung)
Polooblačno (2014) (Theateraufzeichnung)
Invalid (2023)
Anikó Vargová
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Baščovanský a zať (1994) (Fernsehfilm)
Es werde Licht (2019)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (Fernsehfilm)
Juraj Šoko Tabaček
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Nikdy nehovor nikdy (2023)
Cuky Luky Film (2017)
Marianna Ďurianová
Tschechoslowakei
Miroslav Noga
Tschechoslowakei
Beste Filme:
Gazdova krv (2014) (Theateraufzeichnung)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (Konzert)
Četnické humoresky (2001) (Serie)
Ľubica Čekovská
Tschechoslowakei